Ana Sayfa / Diziler / Yerli Diziler / ATV / Aşk ve Mavi / Aşk ve Mavi Dizisi Yeni Sezonda Neler Yaşanacak?

Aşk ve Mavi Dizisi Yeni Sezonda Neler Yaşanacak?

Aşk ve Mavi Dizisi Yeni Sezonda Neler Yaşanacak?

Aşk ve Mavi Dizisi Yeni SezondaEylül ayında yeni sezon hayatına başlayacak olan Aşk ve Mavi dizisinde neler yaşanacağı oldukça merak edilen bir konu haline geldi. Bayram sonrası yeni sezon hayatına başlayacak olan dizinin sezon finalinde birçok yeni olay meydana gelmişti. İzleyiciler Aşk ve Mavi yeni sezonu iple çekerken akıllarda birçok soru işareti kalmış oldu.

Burcu Kıratlı(Mavi) ve Emrah(Ali)’ın başrolü paylaştığı dizi 32.bölümü ile sezon finali yapmıştı. 32.bölümde merak dolu bir sezon finali yapan dizi sonucunda izleyiciler tarafından birçok konu tartışılmaya başlandı. 16 Haziran günü sezon finali ile reyting rekorları kıran dizi için 33.bölüm fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Ali ve Cemal Yüzleşecek mi?

Aşk ve Mavi dizisinde Ali karakterini canlandıran Emrah, öğrendiği yeni bilgiler ile adeta bir şok geçirmişti. Abisi Cemal’in yapmış olduğu bir hatayı yeni öğrenen Ali gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya karar vermişti. Bu konuda abisine oldukça öfkeli olan Ali’nin neler yapacağı kafalarda soru işareti olarak kaldı. Sosyal medyadaki kullanıcılar tarafından bu konuda fazlası ile tartışma alanları açıldı.

Ali ve Cemal Yüzleşecek mi?
Ali ve Cemal Yüzleşecek mi?

İzleyicilere göre Ali abisi Cemal ile yüzleşecek ve geçmişin tüm sır perdesi ortadan kalkacak. Abisini polise teslim edip etmeyeceği ise yeni sezonda belli olacak. Bizler de izleyiciler ile hem fikirde olup Ali’nin Cemal hakkındaki gerçekleri gün yüzüne çıkarmasını dört gözle bekliyor olacağız.

Mavi Bebeğini Düşürecek mi?

İstanbul’da başlayan aşk hikayesinde Ali ve Mavi inişli çıkışlı bir yol katetmişlerdi. En başta kendi çıkarları uğruna evlenen çiftimiz, zaman içerisinde birbirini sevmiş ve aşık olmuştu. Ali’den hamile kalan Mavi hamileliği içerisinde büyük problemler yaşamaya başlamıştı.

Mavi Bebeğini Düşürecek mi?
Mavi Bebeğini Düşürecek mi?

32. Sezon finalinde konak içerisindeki merdivenlerden yuvarlanarak düşen Mavi’nin bebeğine ne olacağı akıllarda kalan bir diğer soru işareti olmuş oldu. İzleyiciler bu konuda Mavi’nin bebeğini düşürmesini istemezken yayınlanan Aşk ve Mavi 33.bölüm fragmanı bebeğin durumunun kötü olduğunu ispatladı. Tam bir merak konusu olan bu soru sosyal medyada en çok konuşulan olaylardan biri haline geldi.

 

Bonus: Aşk ve Mavi’nin 33. Bölüm Fragmanı

Eylül ayında yeni sezon hayatına başlayacak olan Aşk ve Mavi dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayın hayatına ATV kanalından devam edeceğini duyuran dizinin 33.bölüm fragmanını sizler için araştırıp bulduk!

Aşk ve Mavi'nin 33. Bölüm Fragmanı
Aşk ve Mavi’nin 33. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi izleyicilerimiz için özel olarak bulduğumuz 33.bölüm fragmanını buradaki linke tıklayarak Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan ATV'nin Yeni Dizisi Seven Ne Yapmaz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir

ATV’nin Yeni Dizisi Seven Ne Yapmaz

ATV kanalında kısa süre sonra yayınlanması beklenen yeni dizi Seven Ne Yapmaz dizisi merakla bekleniyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir