Ana Sayfa / Diziler / Bizim Hikaye Yayına Girmesine Az Kaldı

Bizim Hikaye Yayına Girmesine Az Kaldı

ATV Dizilerinden Bizim Hikaye Yayına Girmesine Az Kaldı

Bizim Hikaye Yayına Girmesine Az Kaldı! Eylül ayı geldi, tatil bitiyor ve var olan dizilerin yeni sezon bölümleri ile birlikte yeni yeni diziler yayına giriyor. Beklenen dizi sezonu geldi, alternatifler çoğaldı. Kuşkusuz bu alternatiflerden en çok reyting alacak olan dizilerin başında ATV dizilerinden Bizim Hikaye gelecek. İşte dizi hakkında merak edilen birkaç bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Bizimle kalın, gündemde kalın.

Bizim Hikaye Yayın Tarihi

İlk önce en çok merak edilen soruyu ele alalım istedik. Bizim hikaye yayın tarihi ne zaman? Evet bu sorunun cevabı belli oldu. Dizi kadrosunda ya da çekimlerde herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda 14 Eylül 2017 Perşembe günü ve saat 20.00’de ATV ekranlarında dizinin ilk bölümü izlenebilecek.

Bizim Hikaye Başka Bir Yabancı Dizinin Uyarlanması mı?

Evet. Bizim hikaye dizisi; dünyaca takip edilen Türkçe diline ‘utanmaz, yüzsüz’ olarak çevrilebilen ‘Shameless’ dizisinin uyarlanmasından elde edilmiştir.

Bizim Hikaye Dizisinin Kadrosu

Bizim Hikaye Dizisinin Kadrosu
Bizim Hikaye Dizisinin Kadrosu

Dizi içerisinde en çok tanınan kişiler olarak şu isim listesini paylaşabiliriz. Başrolleri paylaşan oyuncular: başta Hazal kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan olarak ön planda. Arkasından dizi kadroda yer alacak olan tanınmış oyuncular ise; Nejat Uygur, Nesrin Cevadzade ve Yağızcan Konyalı. Diğer oyuncuları ise Pınar Töre, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Berkay Akın, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar.

Yönetmen, Senarist ve Yapımcı İsimleri

Dizinin yapımcılığı MED yapıma ait. Yönetmeni Serdar Gözelekli ve senaryosu ise Hatice Meryem ile Banu Kiremitçi’nin kalemlerinde.

Bizim Hikaye Konusu

Bizim hikaye dizisinin konusu biraz dramatik başlıyor. Alkolik bir babaları olan 6 kardeşin yaşam mücadelesi üzerine kurgulanmış. Başol oyuncularından olan Hazal Kaya bu yoksul bir mahallede yaşayan ailenin annesi haline gelmiş bir kız. Tüm evi çekip çeviren ve aynı zamanda da 5 kardeşten bir tanesi. 6 çocuk da zorlu bir hayat mücadelesi vermelerine rağmen hayatlarından şikayetçi olmadan, kendi ayaklarının üzerlerinde durma mücadelesi vermektedir. Hazal kaya yani dizideki ismi ile Filiz evin yükleri ve hayatın zorlukları karşısında o kadar zorlanmaktadır ki aşk gibi bir varlığın hayatına girmesine dahi zamanı yoktur. Senelerdir Filiz’e aşık olan polis memuru Cengiz bir türlü Filiz’in ilgisini çekmeye başaramaz.

Bizim Hikaye Konusu
Bizim Hikaye Konusu

Filiz’in en yakın arkadaşı olan Tülay mahalle komşularıdır ve Tülay le sık sık dertleşmektedir. Hayatının ekonomik zorluğunu ise günü birlik işlerden kazandığı paralar ile hafifletmeye çalışır. Ancak hiç de kolay değildir.

Aniden aşk Filiz’i bir noktada yakalayacaktır. Barış’ın birden hayatına girmesi ile dizi şekillenmeye başlayacaktır. Esrarengiz bir özelliğe sahip olan Barış, Filiz’in kalbini kazanmak ve ailenin bir parçası olabilmek için elinden ne geliyorsa yapmaya başlar. Bakalım Filiz’i ikna edebilecek mi? Üstelik tek sorun da hayat karşısında kalbi katılaşmış olan Filiz değildir. Önlerinde iki tane daha önemli engel vardır. Hem Barış’ın bazı sebeplerden dolayı kimliğini gizleme gereği duyması hem de Filiz’i sürekli koruyup kollamakla meşgul olan, senelerdir Filiz’e aşık polis memuru Cengiz…

Bir önceki yazımız olan Aşk ve Mavi Dizisi Yeni Sezonda Neler Yaşanacak? başlıklı makalemizde Aşk ve Mavi, Aşk ve Mavi 33.bölüm fragmanı ve Aşk ve Mavi yeni sezonu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ATV’nin Yeni Dizisi Seven Ne Yapmaz

ATV kanalında kısa süre sonra yayınlanması beklenen yeni dizi Seven Ne Yapmaz dizisi merakla bekleniyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir