Ana Sayfa / Diziler / Sibel Can, Kanal D ve Sevda’nın Bahçesi Üçlemesi

Sibel Can, Kanal D ve Sevda’nın Bahçesi Üçlemesi

Sibel Can, Kanal D ve Sevda’nın Bahçesi Üçlemesi

En son bundan tam 11 yıl önce Sibel Can, Tarık Akan ile birlikte ‘Ah İstanbul’ dizisinde rol almıştı.

Ve Sibel Can 11 yılın ardından tekrar dizi dünyasına merhaba dedi. Emre Kınay ile birlikte başrollerini üstlenecekleri Sevda’nın Bahçesi isimli dizi bu sezonun açılması ile birlikte Kanal D ekranlarında yeni diziler arasında yerini alacak. Yılların eskimeyen sanatçılarından yeni bir dizinin geliyor olması bile bu dizi üzerinde oldukça yoğun bir merak uyanmasına sebep oldu.

Dizi konusunda dram var, aşk var, parçalanmış aile ve yıpranmış duygular var. Ve hepsinin ötesinde sırlarına tanıklık olacağınız gizli kalmış, üstü örtülmüş gizlilikler var.

Fragmanının yayınlanmasından bugüne binlerce yorum alan Sevda’nın Bahçesi isimli dizinin çekimlerine başlandı ve gün geçtikçe medyaya düşen haberlerin sayısı da artış gösteriyor. Böylece ana hatları ile dizi belli oldu.

Sevda’nın Bahçesi ilk fragmanı izlemek isteyenler için hemen bu linki sizler ile paylaşıyoruz.

Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu Nedir?

Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu
Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu

Büyük hayaller ile evlenen ve zamanında birbirini çok seven Sevda ile Levent 18 yıl önce boşanmış olan bir çifttir. Levent her zaman daha fazlasına sahip olmak isteyen bir erkektir ve gözünün hep yükseklerde olması evliliklerini zedelemesine sonucunda ise Sevda ile yollarını ayırmalarına sebep olmuştur. Kocası Levent’in ondan ayrılmak istediği güne kadar kocasına büyük bir aşk ile bağlı olan Sevda aslında tam da o gün eşine büyük bir sürpriz söylemeye hazırlanmaktadır. Ancak ondan boşanmak isteyen kocasına artık hamile olduğunu söylemenin de bir önemi kalmamıştır. Levent’in baba olacağını söyleyemez ve Sevda’nın içinde kalan büyük sırlardan olur.

Sevda'nın Bahçesi Geliyor
Sevda’nın Bahçesi Geliyor

Boşanmalarından 18 yıl sonra Sevda ile Levent karşılaşırlar. Ancak Levent hala daha Defne isminde bir kızının olduğundan habersizdir. Sevda ile Levent’in karşılaşma anında Levent’in yeni eşi Aylin de oradadır. Ama Sevda’da bundan habersizdir. Levent’in o anki en büyük sırrı da bu olur. Elbette bir gün Sevda, Levent’in yeni eşinden haberdar olacaktır. Ancak bu sefer de her şey için çok geçtir. En başta da vazgeçmek için…

Yıllar sonra gizli kalmış tüm sırlar açığa çıkmaya başlar. Her ikisinin de hayatları bu açığa çıkan sırlar ile birlikte alt üst olur. Özellikle yıllar sonra Sevda’yı gördüğü için Levent’in aklı oldukça karışmıştır. Tüm sırlara rağmen bu aşk tekrar canlanıp yaşanmaya başlayacak mı?

 

Bir önceki yazımız olan Bizim Hikaye Yayına Girmesine Az Kaldı başlıklı makalemizde ATV dizilerinden Bizim Hikaye, Bizim hikaye dizisinin konusu ve izim Hikaye Yayın Tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ATV’nin Yeni Dizisi Seven Ne Yapmaz

ATV kanalında kısa süre sonra yayınlanması beklenen yeni dizi Seven Ne Yapmaz dizisi merakla bekleniyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir